گزارش شده است که فیس بوک در حال ساخت یک ساعت هوشمند است که بر ویژگی هایی مانند پیام رسانی و تناسب اندام تمرکز خواهد کرد. گفته می شود این پوشیدنی از اتصال تلفن همراه پشتیبانی می کند و ممکن است از سال آینده به فروش برسد.

طبق اطلاعات ، فیس بوک بازار ساعت های هوشمند را هدف قرار داده است زیرا این شبکه اجتماعی پوشیدنی ها را یکی از بزرگترین بازارها بعد از تلفن های هوشمند می داند. فیس بوک قبلاً به خانه هوشمند و واقعیت مجازی پریده است ، بنابراین تجربه فروش سخت افزار مصرف کننده را دارد.

یکی از ویژگی های اصلی ساعت فیس بوک (نه نام واقعی) پیام رسانی خواهد بود. این شبکه اجتماعی صاحب سه سیستم عامل پیام رسان بزرگ در بازار (WhatsApp ، Facebook Messenger ، Instagram) است و به نظر می رسد پوشیدنی ادغام عمیقی با این سرویس ها خواهد داشت. و با اتصال به تلفن همراه ، کاربران می توانند بدون نیاز به تلفن هوشمند در تماس با دوستان و خانواده خود باشند.

ساعت فیس بوک در برابر Apple Watch ، یکی از محبوب ترین دستگاه های پوشیدنی در جهان قرار می گیرد.

ساعت فیس بوک همچنین بر سلامتی و تناسب اندام تمرکز خواهد کرد. اطلاعات ادعا می کند که این پوشیدنی با برخی از محبوب ترین سرویس های امروز از جمله Peloton Interactive ادغام می شود. براساس آنچه در سراسر صنعت مشاهده کرده ایم ، دستگاه فیس بوک احتمالاً دستگاه اندازه گیری ضربان قلب را ارائه می دهد و احتمالاً سطح اکسیژن خون کاربر را اندازه گیری می کند.

گزارش شده است که این ساعت از نسخه منبع باز اندروید گوگل استفاده خواهد شد. اما ممکن است برای همیشه اینگونه نباشد. گزارش های اطلاعاتی فیس بوک روی سیستم عامل خود کار می کند ، که می تواند سخت افزارهای آینده را تأمین کند. سیستم عامل فیس بوک می تواند از اوایل سال 2023 در نسخه نسل دوم این ساعت ظاهر شود.

با پوشیدنی هایی مانند اپل واچ که در سطح جهانی کاملاً تثبیت شده است ، یافتن مخاطب برای فیس بوک چالش برانگیز است. اما یکی از راه های جذب فیس بوک در مصرف کنندگان ، فروش دستگاه "نزدیک به هزینه تولید آن" است. مشخص نیست که چقدر هزینه خواهد داشت ، اما احتمال زیادی وجود دارد که قیمت آن از Apple Watch که قیمت اولیه 399 دلار برای Apple Watch Series 6 دارد ، باشد.

ظاهراً پوشیدنی فیس بوک بخشی از استراتژی بزرگ این شرکت برای متنوع سازی سبد سخت افزاری آن است. علاوه بر ساعت هوشمند ، The Information گزارش می دهد که شبکه اجتماعی همچنین روی عینک AR کار می کند که ممکن است در سال 2023 آغاز به کار کند. این می تواند این شرکت را در رقابت مستقیم با اپل قرار دهد ، که همچنین گفته می شود عینک AR را تولید می کند.

این اطلاعات به درستی اشاره می کند که یک ساعت هوشمند ساخته شده توسط فیس بوک می تواند با چالش های مصرف کنندگان به دلیل نگرانی درباره حریم خصوصی روبرو شود. فیس بوک اکثریت قریب به اتفاق درآمد سالیانه 86 میلیارد دلاری خود را از فروش تبلیغات کسب می کند و این ساعت هوشمند به طور بالقوه می تواند راهی دیگر برای دسترسی و ردیابی کاربران خود باشد.

با انتظار انتشار تا سال 2022 ، ممکن است برای مدت طولانی جزئیات رسمی ساعت فیس بوک را دریافت نکنیم. با توجه به اینکه اپل واچ در بازار پوشیدنی بسیار مسلط است ، هرگز انتظار نداشتیم فیس بوک یکی از چالش های اساسی باشد. اما در صورت آزاد شدن پوشیدنی شبکه اجتماعی ، می توانیم این دو را رو در روی هم ببینیم.

 

 


بررسی و تحلیل گوشی ها و باتری ها

بهترین عمر باتری تلفن در سال 2021: طولانی ترین گوشی های هوشمند

کدهای مخفی اندروید

نشت بزرگ اتومبیل اپل تاریخ انتشار واقعی - و

MacBook Pro شارژ نمی شود؟ اپل تعویض باتری رایگان برای این مدل ها ارائه می دهد

تلفن بعدی Galaxy F سامسونگ می تواند باتری عظیم 7000 میلی آمپری داشته باشد

گزارش شده است که فیس بوک در حال ساخت یک ساعت هوشمند با قابلیت اتصال به تلفن همراه است

تعلیق پس زمینه در اندروید 11 می تواند عمر باتری را بهبود بخشد

بوک ,، ,فیس ,ساعت ,کند ,پوشیدنی ,فیس بوک ,می کند ,ساعت هوشمند ,یکی از ,می تواند ,اندام تمرکز خواهد ,تناسب اندام تمرکز

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


مطالب اینترنتی اینترنشنال مگ رزرو هتل های خارجی مطالب اینترنتی Allison's life اهل کار باش معیار webdeveloperir amoozesh-tarfand-camputer مطالب اینترنتی