چه دائماً کابل های شارژ را از دست می دهید یا اینکه به سادگی در خانه ای زندگی می کنید که گوشی های آندروید و آیفون ها به صورت مسالمت آمیزی با یکدیگر زندگی می کنند ، شاید زمان آن رسیده که یک پد شارژ بی سیم باشد. شارژرهای بی سیم علاوه بر اینکه به عنوان گزینه های شارژ جهانی برای گوشی های آیفون و دستگاه های Android پشتیبانی می شوند ، به کاهش شلوغی کابل کمک می کنند و شکستن یا از دست دادن آنها سخت تر است.

تبلیغات

 

ما برخی از اسکله های شارژ بی سیم مورد علاقه خود را جمع آوری کرده ایم که چه از Android یا iPhone استفاده کنید خوب کار می کنند. هزینه برخی از آنها بیشتر از کابل تعویض نیست ، بنابراین بدون توجه به هزینه ای که می خواهید با شارژ بی سیم سوئیچ کنید ، می توانید راحت باشید.

شارژر بی سیم Anker 10W Max

تصویر شارژر بی سیم Anker 10W Max

شارژر بی سیم Anker 10W Max

 
11.99 دلار در آمازون
آن را ببینید

شارژر بی سیم Anker 10W Max (11.95 دلار) یک دیسک پلاستیکی باریک با یک سطح شارژ گریپ و یک نشانگر LED است که به شما کمک می کند تا تلفن خود را به درستی قرار دهید. این یک خروجی متغیر تا 10 وات دارد و می تواند هر گوشی هوشمند سازگار با Qi را شارژ کند. همچنین یکی از مقرون به صرفه ترین پد های شارژ موجود در بازار است ، هرچند شما مجبورید آداپتور برق خود را تهیه کنید. 

Anker PowerWave 10 Dual Pad

Anker PowerWave 10 Dual Pad Image

Anker PowerWave 10 Dual Pad

 
39.99 دلار در آمازون
آن را ببینید

اسکله های شارژ بی سیم دوگانه گران هستند. Anker PowerWave 10 Dual Pad (39.99 دلار) یکی از معدود مواردی است که نمی تواند بانک را بشکند. این پد پلاستیکی مستطیلی دارای دو قسمت شارژ است که هر دو دسته لاستیکی دارند تا تلفن های شما در جای خود قرار بگیرند. این از شارژ متغیر تا 10 وات برای هر دستگاه سازگار با Qi پشتیبانی می کند و با کابل آداپتور برق 5 فوت ارائه می شود.

تبلیغات

شارژر چرمی شارژر بی سیم Berluti Dock

تصویر شارژر چرمی شارژر بی سیم Berluti Dock

شارژر چرمی شارژر بی سیم Berluti Dock

 
910.00 دلار در Berluti
آن را ببینید

طراح لباس مردانه ایتالیایی برلوتی مدت زیادی است که به خاطر کالاهای چرمی مجلل معروف است. در سال 2020 ، طراح سفارشی با Native Union برای ساخت اولین پایه شارژ بی سیم خود ، Dock Wireless Charger (910 دلار) همکاری کرد.

این پایه احتیاطی برای گوشی هوشمند شما یا سایر لوازم جانبی بی سیم شارژ Qi که از چرم گوساله Venezia ساخته شده است ، روی میز یا کابینت شما عالی به نظر می رسد. همراه با کابل چرمی متناسب ، بنابراین دیگر با کابل های پلاستیکی ناخوشایند روبرو نخواهید شد ، اما می خواهید یک آداپتور برق را انتخاب کنید تا بهترین سرعت شارژ را بدست آورید.

گرفتن Courant: 1

گرفتن Courant: 1 تصویر

گرفتن Courant: 1

 
80.00 دلار در Courant
آن را ببینید

برای استفاده لوکس از پد شارژ بی سیم ، Courant Catch: 1 (56 دلار) دارای یک پایه آلومینیومی مات به همراه یک منطقه شارژ چرم دانه سنگ ریزه ایتالیایی است. این برنامه از تمام تلفن های هوشمند مجهز به Qi و پوشیدنی های تا 10 وات پشتیبانی می کند. با کابل USB-A-to-USB-C عرضه می شود ، اما شما باید آداپتور برق خود را تهیه کنید. 

تبلیغات

پد شارژ بی سیم برنجی Grovemade

تصویر پد شارژ بی سیم برنجی Grovemade

پد شارژ بی سیم برنجی Grovemade

 
100.00 دلار در Grovemade
آن را ببینید

Grovemade مستقر در اورگن مدتهاست که مورد علاقه لوازم جانبی زیبای اداری بوده و پد شارژ بی سیم برنجی آن (140 دلار) از این قاعده مستثنی نیست. این پد شارژ بی سیم سنگین Qi با مواد طبیعی ساخته شده است تا با هر دکوراسیون اداری ترکیب شود.

شارژر بی سیم Grovemade حداکثر 5 وات است ، بنابراین اگر به دنبال سریعترین سرعت شارژ بی سیم در اطراف هستید ، می خواهید جای دیگری را جستجو کنید. اگر با این وجود به دنبال لوازم جانبی شیک و خوش ساختی هستید که سالهای سال طول بکشد ، پد شارژ بی سیم برنجی Grovemade یک گزینه عالی است.

کیت سفر جریان شارژ موفی

تصویر کیت سفر جریان شارژ موفی

کیت سفر جریان شارژ موفی

 
19.99 دلار در Newegg
آن را ببینید

مسافران مکرر کیت سفر مسافرتی Mophie Charge Stream را دوست دارند (49.95 دلار). این مجموعه مفید همه چیزهایی را که برای شارژ در حین حرکت نیاز دارید را در خود جای داده است و به راحتی در کوله پشتی یا چمدان جا می گیرد. در کیف شما یک شارژر بی سیم کوچک 5 وات پیدا خواهید کرد که با هر تلفن هوشمند سازگار با Qi یا پوشیدنی کار می کند. همچنین آداپتورهای دیواری و اتومبیل 2.4A نیز به کابل 4.9 فوت موجود ارائه می شود.

تبلیغات

پایه شارژ بی سیم Mophie

تصویر پایه شارژ بی سیم Mophie

پایه شارژ بی سیم Mophie

 
19.95 دلار در ZAGG
آن را ببینید

پایه شارژ بی سیم Mophie (19.95 دلار) یک دیسک کوچک با سطح لغزنده برای نگه داشتن تلفن شما در جای خود است و یکی از معدود پدهای شارژ مقرون به صرفه است که با کابل شارژ و آداپتور دیواری عرضه می شود. این در حالی است که 7.5 وات از توان خروجی شما می گذرد و برای افرادی که مرتباً یک شب تلفن خود را شارژ می کنند بهترین حالت را دارد. 

پد شارژ بی سیم Moshi Otto Q

تصویر پد شارژ بی سیم Moshi Otto Q

پد شارژ بی سیم Moshi Otto Q

 
39.95 دلار در Moshi
آن را ببینید

Moshi Otto Q Wireless Pad Charging (39.95 دلار) که به دلیل زبان طراحی مینیمالیستی خود شناخته شده است ، دارای یک پایه آلومینیومی برس دار با یک پد توئیل و یک حلقه سطح سیلیی است که به شما کمک می کند تا تلفن شما در جای خود برای شارژ قرار گیرد. حداکثر خروجی آن 10 وات است و با تمام تلفن های هوشمند مجهز به Qi و پوشیدنی ها کار می کند. این کابل با یک کابل شارژ USB-A به USB-C عرضه می شود ، اگرچه شما باید آداپتور خود را تهیه کنید. اکثر آداپتورهای Quick Charge 2.0 / 3.0 باید خوب کار کنند.

تبلیغات

شارژر بی سیم Native Union Drop

تصویر شارژر بی سیم Native Union Drop

شارژر بی سیم Native Union Drop

 
34.99 دلار در Native Union
آن را ببینید

شارژر بی سیم Drop بی سیم شیک Native Union (59.99 دلار) دارای یک پایه آلومینیومی باریک است که روی آن از یک پارچه پارچه ای با الگوی آج سیلیی منحصر به فرد استفاده شده است. این رنگ در رنگ های سیاه ، آبی یا خاکستری موجود است و از تمام تلفن های هوشمند سازگار با Qi و لوازم جانبی تا 10 وات پشتیبانی می کند. یک کابل USB-A به USB-C 6.5 فوت در جعبه موجود است ، اما شما باید آداپتور دیواری Quick Charge 2.0 / 3.0 خود را تهیه کنید.

شارژر پایه ایستگاه Nomad Base Station

تصویر شارژر پایه ایستگاه Nomad Base Station

شارژر پایه ایستگاه Nomad Base Station

 
99.95 دلار در Nomad
آن را ببینید

شارژر پایه ایستاده پایه ایستگاه ساده و زیبا Nomad (99.95 دلار) یک همراه ایده آل برای میز و یا کابین شب شما است. این پایه دارای پایه آلومینیومی محکم با سطح شارژ چرمی مشکی است و می تواند تلفن شما را به صورت قائم یا منظره نگه دارد. این از شارژ بی سیم 10 وات پشتیبانی می کند و با یک آداپتور برق واتی و یکی از کابل های سخت USB-A-to-USB-C Nomad ارائه می شود.

تبلیغات

شارژر بی سیم سریع RAVPower 10W Qi-Certified

تصویر شارژر بی سیم سریع RAVPower 10W Qi-Certified

شارژر بی سیم سریع RAVPower 10W Qi-Certified

 
13.99 دلار در RAVPower
آن را ببینید

اگر بودجه اندکی دارید ، شارژر بی سیم RAVPower 10W Qi-Certified (13.99 دلار) یک انتخاب مناسب است. این پد شارژ پلاستیکی پایه دارای برجستگی های عمودی است تا هنگام شارژ گوشی شما را در جای خود قرار دهد. دارای حداکثر خروجی 10 وات و با کابل شارژ میکرو USB. شما باید آداپتور دیواری Quick Charge 2.0 / 3.0 خود را تهیه کنید.

شارژر بی سیم RAVPower Turbo 10W Max

تصویر شارژر بی سیم RAVPower Turbo 10W Max

شارژر بی سیم RAVPower Turbo 10W Max

 
26.99 دلار در RAVPower
آن را ببینید

شارژر بی سیم RAVPower Turbo 10W Max (26.99 دلار) گزینه خوب دیگر برای هر کس که می خواهد چند دلار پس انداز کند. این دیسک پلاستیکی ساده دارای یک حلقه سیلیی پهن برای جلوگیری از لیز خوردن گوشی شما و همچنین فناوری کنترل دما برای جلوگیری از شارژ بیش از حد است. این گوشی از تمام تلفن های هوشمند با قابلیت Qi تا 10W پشتیبانی می کند ، اما با AirPods یا سایر پوشیدنی ها سازگار نیست. در جعبه ، پد شارژ ، یک کابل شارژ و یک آداپتور برق Quick Charge 3.0 را دریافت می کنید.

بهترین شارژرهای بی سیم اپل

آیفون ، آی پاد و اپل واچ روی جایگاه شارژ قرار می گیرند

اگر آیفون 12 جدیدی دارید که با شارژر همراه نیست یا باید سایر دستگاه های اپل را شارژ کنید ، سری شارژرهای بی سیم اپل محور AirPods ، Apple Watch و iPhone خود را بررسی کنید . توجه داشته باشید که اکثر آنها با تلفن اندرویدی نیز به خوبی کار خواهند کرد.

تبلیغات

قدرت قابل حمل

تلفن به یک باتری خارجی متصل است

پد های شارژ بی سیم در مواردی که نیاز به تأمین انرژی در خانه یا دفتر دارید ایده آل هستند. اگر دائماً در سفر هستید ،  بهترین گزینه های پاوربانک های قابل حمل  کوله پشتی ، کیف ، جیب یا کیف خود را بررسی کنید.

تبلیغات


بررسی و تحلیل گوشی ها و باتری ها

بهترین عمر باتری تلفن در سال 2021: طولانی ترین گوشی های هوشمند

کدهای مخفی اندروید

نشت بزرگ اتومبیل اپل تاریخ انتشار واقعی - و

MacBook Pro شارژ نمی شود؟ اپل تعویض باتری رایگان برای این مدل ها ارائه می دهد

تلفن بعدی Galaxy F سامسونگ می تواند باتری عظیم 7000 میلی آمپری داشته باشد

گزارش شده است که فیس بوک در حال ساخت یک ساعت هوشمند با قابلیت اتصال به تلفن همراه است

تعلیق پس زمینه در اندروید 11 می تواند عمر باتری را بهبود بخشد

شارژ ,بی ,سیم ,، ,یک ,های ,بی سیم ,شارژ بی ,شارژر بی ,را ببینید ,آن را ,پایه ایستگاه nomad ,دیواری quick charge ,آداپتور دیواری quick ,باید آداپتور دیواری

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


مطالب اینترنتی فروش تجهیزات گرند استریم فارکس حرفه ای تعمیرات تخصصی آیفون تصویری bodogamecrack مطالب اینترنتی مجله دانستنی مطالب اینترنتی روز نوشته های طاها قدیانی topics