باتری های لپ تاپ در گذشته به یک بلوک جامد موجود در پشت دستگاه در زیر نمایشگر محدود می شدند. اخیراً ، سوئیچ به باتری های لیتیوم-پلیمر تعبیه شده است که در کیسه های چند لایه آلومینیوم قرار دارند. آنها ترجیح داده می شوند زیرا می توانند در اندازه های سفارشی تولید شوند تا در تمام فضاهای موجود جای گیرند. هر چند آنها مشکلات خاص خود را ارائه می دهند.

نمودارهای اپل برای طراحی پوشش فی باتریعکس: USPTO / Apple

همانطور که 9To5Mac گزارش می دهد ، اپل برای ثبت اختراع با عنوان " باتری قوطی فی " درخواست کرده است که یکی از بزرگترین مشکلات باتری های کیسه ای چند لایه را برطرف می کند. همانطور که در برنامه ثبت اختراع توضیح داده شده است:

"لبه های مهر و موم شده باتری کیسه منجر به مواد کیسه ای اضافی می شود و کیسه می تواند ولتاژ مثبتی داشته باشد که نیاز دارد سطح خارجی کیسه از سطوح رسانا در دستگاه الکترونیکی جدا شود. برای قرار دادن مواد کیسه ای اضافی و جدا کردن سطح رسانای باتری کیسه ای ، باتری کیسه ای باید کوچکتر از منطقه ارائه شده در دستگاه الکترونیکی باشد ، در نتیجه فضای هدر می رود. "

بنابراین در حالی که طراحی کیسه به اپل اجازه می دهد ظرفیت باتری بسیار بیشتری را در محدوده MacBook جا دهد ، فضای هدر رفته هنوز وجود دارد. راه حل ، به عنوان جزئیات ثبت اختراع ، جایگزینی مواد کیسه ای نرم با یک مورد فی سفت و سخت است. به این ترتیب باتری داخلی می تواند برای پر کردن فضای قبلی که توسط مواد اضافی استفاده می شود ، بزرگتر باشد. به عنوان یک پاداش ، محفظه فی همچنین می تواند به عنوان یک عنصر ساختاری در دستگاه دو برابر شود و به آن مقاومت بیشتری ببخشد.

مربوط

  • تلفن خود را یک شبه شارژ کنید: افسانه های باتری از بین رفته است
  • نحوه بررسی سلامت باتری لپ تاپ در ویندوز 10
  • Anker بسته باتری بی سیم سازگار با MagSafe را برای آیفون 12 راه اندازی می کند

 

نکته منفی تغییر در پوشش فی که ممکن است مربوط به اپل باشد ، وزن اضافی است. با این حال ، اگر ما مجبور به انتخاب دوام طولانی باتری یا دستگاه کمی سبک تر بودیم ، مطمئن هستم که بیشتر مردم باتری بزرگتری را انتخاب می کنند. آیا اپل؟


بررسی و تحلیل گوشی ها و باتری ها

بهترین عمر باتری تلفن در سال 2021: طولانی ترین گوشی های هوشمند

کدهای مخفی اندروید

نشت بزرگ اتومبیل اپل تاریخ انتشار واقعی - و

MacBook Pro شارژ نمی شود؟ اپل تعویض باتری رایگان برای این مدل ها ارائه می دهد

تلفن بعدی Galaxy F سامسونگ می تواند باتری عظیم 7000 میلی آمپری داشته باشد

گزارش شده است که فیس بوک در حال ساخت یک ساعت هوشمند با قابلیت اتصال به تلفن همراه است

تعلیق پس زمینه در اندروید 11 می تواند عمر باتری را بهبود بخشد

باتری ,کیسه ,، ,های ,ای ,یک ,کیسه ای ,مواد کیسه ,باتری های ,می تواند ,باتری کیسه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


cintaseo دلنوشته هادی نظری Landon's page mahanparvaz Kimberly's style دانلود ها فراتر از یک رویا محمدی خرید و فروش موبایل آموزشی گیم وآی تی khoobkhabar