تلفن Android شما کمک می کند . بدنه های ضخیم تر ، صفحه های روشن تر ، پردازنده های سریعتر ، نرم افزار زمینه بیشتر و ارتباطات سریعتر اینترنت همه آسیب به باتری های تلفن می زند ، اما تولید کنندگان همچنین باتری های قدرتمندتری را برای جبران آن استفاده می کنند.

 

 

تبلیغات

 

 

 

موتورولا Moto G قدرت دارای یک باتری 5،000mAh است که می تواند برای بیش از ساعت طول بکشد. تلفن های Galaxy S سامسونگ ، محبوب ترین دستگاه های اندرویدی ، بسته به مدل ، اکنون می توانند بین 11 تا 13 ساعت دوام داشته باشند. هنوز هم روش هایی وجود دارد که می توانید از هر تلفنی بیشتر بهره ببرید.

وقتی صحبت از نرم افزار می شود ، اندروید می تواند سخت گیر باشد. هر سازنده از نسخه متفاوتی از سیستم عامل استفاده می کند ، بنابراین تنظیمات و ویژگی های خاص همیشه متفاوت به نظر می رسند یا در جای دیگری قرار دارند. با توجه به این هشدار ، در اینجا چند روش برای بهبود عمر باتری در تلفن Android وجود دارد.


حالت صرفه جویی در مصرف برق را روشن کنید

اندروید 10 حالت صرفه جویی در مصرف انرژی

فکر می کنید در شرایطی گیر خواهید کرد که نیاز دارید باتری تلفن شما بیشتر از حد معمول دوام بیاورد؟ تلفن خود را به حالت صرفه جویی در مصرف برق تبدیل کنید ، که به طور خودکار عملکردهایی را که ممکن است عمر باتری را کاهش دهند کاهش می دهد.

اکثر تلفن ها باید بیش از یک گزینه را ارائه دهند ، اما تلفن سامسونگ دارای سیستم عامل اندروید 10 دارای چهار گزینه مختلف است. عملکرد بالا با افزایش روشنایی و وضوح صفحه نمایش از باتری بیشتری استفاده می کند و Optimized تعادل بین عملکرد و دوام باتری را حفظ می کند. صرفه جویی در مصرف برق متوسط ​​به شما امکان می دهد با محدود کردن مصرف داده و کاهش روشنایی ، وضوح و عملکرد پردازنده ، عمر باتری را افزایش دهید. روشن کردن حداکثر صرفه جویی در مصرف انرژی ، دستگاه شما را فقط به برنامه ها و سرویس های ضروری که استفاده می کنید کاهش می دهد.

 

 

تبلیغات

 

 

 

همچنین می توانید حالت صرفه جویی در مصرف انرژی را که در بالای سایر تنظیمات انرژی شما قرار دارد و به مدیریت مصرف باتری براساس زمان استفاده از دستگاه و در جیب شما کمک می کند ، فعال کنید.

اندروید 10 به شما این امکان را می دهد تا حالت صرفه جویی در مصرف برق را مستقیماً از سایه مایل به زرد تلفن روشن کرده و سپس چند گزینه را برای صرفه جویی در مصرف باتری تغییر دهید. همچنین می توانید وارد تنظیمات شوید و گزینه های صرفه جویی در مصرف برق را در بخش مراقبت از دستگاه در تلفن خود پیدا کنید. برنامه های خاص حتی می توانند کنترل شوند تا در صورت عدم استفاده از انرژی کمتری استفاده کنند یا کاملاً خاموش شوند.


داده های شبکه خود را مشاهده کنید

داده های شبکه بر روی باتری شما سنگین است ، بنابراین در صورت امکان از Wi-Fi استفاده کنید. به یاد داشته باشید که وقتی در خانه هستید یا (در صورت امکان) در انظار عمومی Wi-Fi خود را روشن و به شبکه متصل کنید.

با خاموش کردن سرویس های داده تلفن همراه از پانل تنظیمات سریع تلفن ، می توانید از استفاده تلفن همراه خود از داده تلفن همراه جلوگیری کنید. همچنین می توانید از Airplane Mode استفاده کنید تا همه ویژگی های شبکه داده را غیرفعال کرده و Wi-Fi را روشن کنید ، اگرچه این امر باعث اختلال در تماس های دریافتی و پیامک های پیامکی می شود.


حالت تاریک را با صفحه مناسب امتحان کنید

اندروید 10 حالت تاریک

حالت تاریک در چشم ها خوب است ، اما در واقع هیچ کاری برای باتری شما انجام نمی دهد مگر اینکه دستگاه شما دارای صفحه نمایش OLED یا AMOLED باشد. اکثر تلفن های قدیمی از صفحه نمایش LCD استفاده می کنند ، اما تلفن های شاخص سامسونگ ، وان پلاس و گوگل به استفاده از این فناوری نمایش جدیدتر روی آورده اند.

 

 

تبلیغات

 

 

اگر تلفنی با نمایشگر OLED یا AMOLED دارید ، این بدان معناست که تلفن در واقع پیکسل هایی را که نمایش سیاه نشان می دهند خاموش می کند ، بنابراین وقتی تمام صفحه های سفید روشن دیگر تاریک شده اند ، باتری خود را ذخیره می کنید. طبق iFixit ، با روشن کردن حالت تاریک می توانید به اندازه یک ساعت در باتری صرفه جویی کنید.

می توانید حالت تاریک را در Android Pie یا Android 10 از آی تنظیمات سریع آن در سایه کشنده تلفن روشن کنید یا آن را در تنظیمات صفحه نمایش در قسمت عقب پیدا کنید. هرچند در اینجا متوقف نشوید ، زیرا برنامه های زیادی وجود دارند که تنظیمات حالت تاریک خود را دارند.


به Active Tracking استراحت دهید

ویژگی هایی مانند بلوتوث ، NFC ، قابلیت مشاهده تلفن سامسونگ و خدمات موقعیت مکانی مفید هستند اما با اتصال تلفن به اتصال و به روزرسانی ، باتری را خالی می کنید. اگر به دنبال حفظ آب میوه هستید ، آنها را خاموش کنید تا در واقع به آنها احتیاج پیدا کنید.

همچنین ممکن است شما همیشه به  برنامه دستیار صوتی خود نیازی نداشته باشید  . اگر دستیار Google فعال و فعال است ، وارد تنظیمات دستیار شوید و آن را غیرفعال کنید ، این کار باعث می شود دستیار Google به طور فعال گوش ندهد و عمر باتری را مصرف کند. اگر دستگاه سامسونگ دارید ، می توانید ویژگی دستیار صوتی Bixby را که همراه تلفن های اندرویدی این شرکت است خاموش کنید.

همچنین ممکن است بخواهید هر روال را که فعال کرده اید غیرفعال کنید تا تلفن شما از انجام خودکار کارهایی که از برق استفاده می کنند جلوگیری کند.


صفحه شما بسیار روشن است

روشنایی صفحه اندروید 10

این روزها صفحه نمایش گوشی های هوشمند بسیار زیبا به نظر می رسد ، اما جای تعجب ندارد که وضوح واضح و پیکسل های بزرگ ، باتری های گربه ای هستند. احتمالاً نیازی نیست که دستگاه شما در بالاترین تنظیمات قرار گرفته باشد. وارد تنظیمات نمایشگر خود شوید و روشنایی صفحه را کم کنید. چشم و باتری شما متشکرم

 

 

تبلیغات

 

 

همچنین باید روشنایی خودکار را غیرفعال کنید ، که براساس نیازهای شما تنظیم می شود اما همچنین می تواند روشنایی صفحه نمایش شما را از آنچه لازم است بالاتر ببرد. حتی می توانید مدت زمان فعال بودن صفحه نمایش خود را تغییر دهید. در قسمت تنظیمات نمایشگر روی تلفن خود ، آن را تنظیم کنید تا بعد از چند ثانیه روی آن سیاه شود. و وارد تنظیمات اعلان ها شوید تا اعلان ها را از برنامه های خاص غیرفعال کنید ، بنابراین تلفن شما هر بار که هشدار جدید می آید روشن نمی شود.


تلفن خود را ساکت کنید

تلفنی که مرتباً با اعلان ها بوق می زند و وزوز می کند ،  آزار دهنده است  و  باتری شما خالی است ، بنابراین آن را از پا در آورید. تلفن شما برای وزوز کردن باید موتور داخلی را تحریک کند ، که - حدس می زنید - انرژی مصرف می کند. وارد تنظیمات صدا و لرزش شوید و شدت لرزش را کم کنید. در اینجا می توانید بازخورد لمسی را نیز غیرفعال کنید تا هنگام تایپ یا لمس صفحه لرزش نداشته باشد.


برنامه های خود را کنترل کنید

android 10 تنظیمات قدرت برنامه

توسعه دهندگان برای اطمینان از کارایی هرچه بیشتر برنامه هایشان تلاش زیادی می کنند ، اما حتی وقتی از آنها استفاده نمی کنید بسیاری از آنها در پس زمینه کار می کنند. البته این به مرور زمان باعث از بین رفتن اطلاعات و دوام باتری می شود. شما می توانید برنامه های استفاده نشده را در گزینه App Power Management در بخش مراقبت از دستگاه تلفن خود بخوابانید.

 

 

تبلیغات

 

 

یک قدم جلوتر بروید و برنامه های خاص را در حالت خواب قرار دهید تا از مصرف بیش از حد انرژی هنگام استفاده جلوگیری کنید. به خاطر داشته باشید که برنامه های خواب و خواب عمیق به روزرسانی نمی شوند مگر اینکه از آنها استفاده شود ، بنابراین ممکن است لازم باشد به صورت دستی آن را به روز کنید.

در بخش برنامه ها در تنظیمات ، می توانید برنامه های منفرد را انتخاب کنید ، سپس فعالیت پس زمینه را مجاز یا غیرفعال کنید یا مصرف باتری آن را بهینه کنید.

در همین حال ، مراقب برنامه های پشتیبانی شده از تبلیغات باشید که به نظر می رسد در حال شارژ شدن باتری هستند. همانطور که  BuzzFeed  در 2019f گزارش داد ، طرح های تقلب در تبلیغات می توانند تبلیغات درون برنامه ای را ربوده و فیلم ها را در پس زمینه اجرا کنند. در واقع این ویدیوها را مشاهده نخواهید کرد ، اما آنها به عنوان پخش کننده های تبلیغ کننده ثبت می شوند ، بدین معنی که با صفر شدن شارژ باتری شما فریب می خورند.

بهتر است به طور دوره ای برنامه هایی را که سریعتر باتری شما را خالی می کنند بررسی کنید و ببینید آیا موارد پرتویی وجود دارد که می توانید حذف یا غیرفعال کنید. می توانید این اطلاعات را با استفاده از باتری در تنظیمات مشاهده کنید ، سپس تصمیم بگیرید که کدام برنامه ها باید در پس زمینه اجرا شوند و کدام یک باید خاموش شوند.


بازنگری تصاویر زمینه و ابزارک ها

از کاغذ دیواری در حال حرکت فاصله بگیرید ، زیرا برای صفحه نمایش شما انرژی لازم است تا آن را تحریک کند. همچنین بهتر است خود را به پس زمینه ای که رنگ کمتری در آن است محدود کنید ، زیرا اگر نیاز به ارائه رنگ های مختلف باشد ، صفحه نمایش انرژی بیشتری را می خورد. باز هم اگر صفحه OLED دارید ، رنگ سیاه بهتر است.

گرچه ابزارک ها وسوسه انگیز و راحت هستند ، اما در اصل یک برنامه فعال هستند که از صفحه اصلی شما قابل استفاده هستند ، بنابراین تلفن از انرژی لازم برای نگه داشتن ویژگی استفاده می کند. اگر عمر باتری مشکلی دارد فقط به این بچه های کوچک نه بگویید.


فرآیند را خودکار کنید

IFTTT

اگر همه اینها به خاطر سپردن بیش از حد باشد ، خدمتی مانند  If This then That  (IFTTT) از گردش کار خودکار پشتیبانی می کند که می تواند به شما در حفظ عمر باتری کمک کند. از IFTTT برای خاموش کردن سرویس هایی مانند Wi-Fi و بلوتوث بر اساس موقعیت مکانی خود استفاده کنید ، یا درصورت افت باتری به درصد مشخصی ، سرویس های خاص را غیرفعال کنید.

 

 

تبلیغات

 

 

در همین حال ، برنامه هایی مانند  Greenify ، برنامه های موجود در تلفن شما را تجزیه و تحلیل می کنند و مشخص می کنند کدام یک از آنها باعث دوام باتری می شوند. سپس می تواند برنامه های غیرفعال را که مشکل ساز به نظر می رسد در خواب زمستانی تنظیم کند و اطمینان حاصل کند که باتری تلفن شما به همان راحتی که روزی که دستگاه را گرفتید کار می کند.


جایزه: یک باتری قابل حمل یا کیف خریداری کنید

پاوربانک آنکر

اگر عمر باتری بیشتری می خواهید اما نمی خواهید کاری متفاوت انجام دهید ، خوب است. بسیاری از خوب وجود دارد بانک ها قدرت که با هر تلفن کار خواهد کرد. همچنین می توانید یک مورد باتری متناسب با دستگاه خاص خود پیدا کنید. فقط به یاد داشته باشید که آنها را قبل از بیرون رفتن از در بسته بندی کنید.


 
 

 

 
 

بررسی و تحلیل گوشی ها و باتری ها

بهترین عمر باتری تلفن در سال 2021: طولانی ترین گوشی های هوشمند

کدهای مخفی اندروید

نشت بزرگ اتومبیل اپل تاریخ انتشار واقعی - و

MacBook Pro شارژ نمی شود؟ اپل تعویض باتری رایگان برای این مدل ها ارائه می دهد

تلفن بعدی Galaxy F سامسونگ می تواند باتری عظیم 7000 میلی آمپری داشته باشد

گزارش شده است که فیس بوک در حال ساخت یک ساعت هوشمند با قابلیت اتصال به تلفن همراه است

تعلیق پس زمینه در اندروید 11 می تواند عمر باتری را بهبود بخشد

، ,های ,باتری ,  ,تلفن ,استفاده ,    ,می توانید ,می کند ,صفحه نمایش ,برنامه های

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


فضای مجازی|عملیات روانی مطالب اینترنتی بهترین سایت فروشگاه آنلاین مامال ferdos مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی zoomtech ساعت شنی The World Of Computer & Technology